İş hayatına 1992 yılında yayıncılıkla başlayan ve öncelikle tekstil, ardından inşaat ,zemin kaplama , tente , çit , ahşap parklar ve son olarak metal park ve spor alanlarında hizmet vermeye başlayıp sürekli büyüyen yapısıyla Türkiye’nin sayılı firmaları arasına girmiştir.

Tente , zemin kaplama , ahşap , metal sektörlerindeki değişim ve gelişmeler doğrultusunda, hizmet kalitesini artırmak için, sürekli gelişme göstererek, günümüz rekabet koşulları içinde en iyi olmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Dünyadaki son teknolojiyi en güncel haliyle takip eden yapısı ile Türkiye’de hep ilklere imza atmıştır. 1994 yılında ISO (Dünya standartlar Organizasyonu)'nun belirlediği standartlara uygun olarak, Türkiye'de ilk defa bilgisayarla çizilen Teknik Resim kitabını yayınlamıştır.

Elvan Tente, tente sistemlerine de farklı bir bakış açısı getirmiştir. Asil zemin zemin kaplamada sektöre yeni bir soluk katmıştır. Asil park ile Ahşap ve metal alanlarında halka kaliteyi uygun fiyata sunmuştur. Uzman kadrosu ile hayalinize uygun bir şekilde Cafe, Restourant ,okul ,park , bahçe , site, konutların VB alanların veranda, teras ve bahçelerinin gölgelendirilmesini parkların spor alanlarının sağlıklı ve güvenli hale getirlimesi, son teknolojiye uygun bir şekilde sağlamaktadır.

Türkiye'de tente, park , zemin kaplama konusunda Elvan Tente , Asil Zemin ve Asil Park ile müşterilerinin daima güvenini ve saygınlığını kazanmıştır.

Firma olarak sözümüz; tüm ürünlerimizi yıllar boyu huzurla kullanabilir, Kaliteyi, Güveni, Rahatlığı aynı anda yaşayabilirsiniz.